Fit

Fit
Fit
Fit
Fit
Fit
Dodaj Fit do listy życzeń.

Opis Fit

Fit to solidnie wykonane krzesło biurowe wyposażone w profilowane siatkowe oparcie, komfortowe siedzisko i mechanizm ruchowy Tilt. Wszystkie te podstawowe właściwości wygodnego krzesła do pracy udało się połączyć z rozsądną ceną. Siedzisko dostępne jest w 4 kolorach do wyboru. Oparcie zawsze wykonane jest w kolorze czarnym. Animacje poniżej pozwoli Państwu lepiej poznać to krzesło.

Parametry techniczne

Mechanizm : Uchylny mechanizm ruchowy typu Tilt umożliwia swobodne "bujanie się" w krześle lub jego blokadę w pozycji standardowej, tzw do pracy. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylania jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika.

 

Podstawa Jezdna : Pięcioramienna nylonowa, zawsze w kolorze czarnym. W wyposażeniu standardowym kółka do powierzchni dywanowych.

 

Oparcie : Tapicerowane czarną siatką.

 

Podłokietniki : wykonane z polipropylenu (PP) o stałej wysokości.

 

Atest : Krzesło posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Do obciążenia 150 kg. Krzesło objęty jest 2 letnią gwarancją w systemie do drzwi do drzwi.

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu