Kosze uliczne i parkowe

Metalowe kosze uliczne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu różnorodną kolekcję koszy miejskich. Wśród dostępnych propozycji znajdują się między innymi kosze parkowe. Spełniają one nie tylko praktyczną funkcję, ale mogą stanowić także swoistego rodzaju ozdobę. Jeśli podczas projektowania parków, skwerów i ogrodów weźmie się pod uwagę nowoczesną architekturę, to nasze kosze na śmieci jak najbardziej wpisują się w ten trend. Mamy bowiem klasyczne parkowe kosze, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i kosze drewniane, które doskonale komponują się z innymi elementami z drewna. Wystarczy dobrać odpowiednią kolorystykę i zwracający na siebie uwagę projekt gotowy.

W katalogu produktów znajdą Państwo także kosze uliczne. Jak wiadomo mają one swoje zastosowanie przy blokach, budynkach użyteczności publicznej, ale można je także instalować tuż obok chodników czy ścieżek rowerowych. Dostępny u nas asortyment wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uliczne kosze na śmieci narażone mogą być na różne przejawy wandalizmu. To właśnie dlatego też stawiamy nie tylko na funkcjonalne, ale również odporne na uszkodzenia rozwiązania. Surowce z których produkowane są kosze na śmieci charakteryzują się solidnością, odpornością i wytrzymałością.

Nasz sklep proponuje rozwiązania, które są proste w montażu i codziennym użytkowaniu. Każdy klient może wybierać kosze miejskie spośród różnej kolorystyki i pojemności. Mamy kilka typowo dekoracyjnych i przyciągających wzrok akcesoriów, ale dystrybuujemy także miejskie kosze, które przede wszystkim powinny być funkcjonalne.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.