Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie / na wymiar

Meble ze stali nierdzewnej

Proponowane przez nasz sklep meble ze stali nierdzewnej to najlepsze rozwiązanie dla lokali, w których występuje zwiększone ryzyko pojawienia się korozji. Odporne na wilgoć wyposażenie niezastąpione jest przede wszystkim w warsztatach i punktach usługowych, zwłaszcza związanych z gastronomią, gdzie kontakt z wodą i substancjami organicznymi jest nieunikniony.

Wszystkie oferowane przez nas meble ze stali nierdzewnej dostępne są w wielu wariantach (wykonujemy także meble na zamówienie), dzięki czemu z łatwością wybiorą Państwo najlepiej dostosowane do swoich potrzeb. Szczególnej uwadze polecamy wielofunkcyjne stoły robocze zaopatrzone w szuflady, półki, szafki i podstawki oraz jeden bądź kilka zlewów. Sprzęt ten stanowi nieodzowne wyposażenie każdej kuchni w lokalu gastronomicznym i zapewnia pracę w higienicznych i bezpiecznych pod względem sanitarnym warunkach. Ponadto oferujemy Państwu także różne warianty szaf, regałów, półek, okapów, wózków kelnerskich i innych mebli.

Każdy z naszych produktów zostaje dokładnie zabezpieczony na czas transportu. Powierzchnie pokrywamy specjalną folią ochronną, którą należy zdjąć przed rozpoczęciem użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją katalogu mebli ze stali nierdzewnej Emi Plus zamieszczoną poniżej. Jeśli będą mieć Państwo pytania albo wątpliwości dotyczące naszego asortymentu oraz możliwości wykonania mebli na zamówienie prosimy o kontakt.

Meble ze stali nierdzewnej wykonane na zamówienie indywidualne realizujemy w ciągu trzech dni roboczych. Lublin jest miastem, w którym swoją siedzibę ma nasz sklep. Produkty można odebrać osobiście u nas, ale zapewniamy Państwu także transport przy pomocy firmy przewozowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.