Asystory

Asystory to element wyposażenia, który wykorzystywany jest w gabinetach medycznych (przede wszystkim stomatologicznych) oraz laboratoriach. Pojemne szuflady przeznaczone są do przechowywania podręcznych narzędzi oraz akcesoriów. Proponujemy Państwu funkcjonalne szafki z zamontowanymi kółkami, dzięki którym są one lekkie i zwrotne, gwarantując wygodne i sprawne ich przemieszczanie w zależności od potrzeb: w trakcie pracy lekarza albo podczas sprzątania gabinetu po jej zakończeniu.

Oferowane przez sklep EMI Plus asystory wykonane zostały z wysokiej jakości płyty wiórowej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zaopatrzone są w podręczny szklany blat i posiadają zmywalne lakierowane fronty, dzięki czemu łatwo jest utrzymać je w czystości. Szafki na kółkach dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach i mogą posiadać 3, 4 oraz 5 szuflad. Kolor wybranego przez siebie asystora medycznego mogą Państwo dobrać zgodnie ze swoimi preferencjami i wystrojem gabinetu, czerpiąc inspirację z pełnych palet kolorów PANTONE oraz RAL. Estetycznie wykonane szafki stanowić będą doskonałe, a zarazem praktyczne, uzupełnienie wyposażenia gabinetu. Siedzibą sklepu EMI Plus jest Lublin. Zamówione przez Państwa szafki na kółkach można odebrać osobiście, a w przypadku braku własnego transportu, zapewniamy pomoc firmy przewozowej. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, tak aby dokonany przez Państwa wybór wyposażenia w jak najwłaściwszy odpowiadał Ich potrzebom.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.