Krzesła do poczekalni

Krzesła do poczekalni

Krzesła korytarzowe do poczekalni to niezbędnik w każdej przychodni, urzędzie czy przed gabinetem. W naszym interesie leży zapewnienie oczekującym klientom komfortu, w związku z czym warto zadbać o to, by ławki na korytarz były wygodne, dobrze wykonane i umożliwiały odpoczynek możliwie wielu osobom. Który materiał najlepszy?

Nasz sklep oferuje krzesła wykonane z drewna, metalu oraz z tworzywa sztucznego połączonego z metalem. Wszystkie warianty charakteryzują się wysoką wytrzymałością i przykuwającym oko wykończeniem. Odpowiednio dobrane będą harmonizować z pozostałymi elementami korytarza lub gabinetu, a czasem wręcz mogą stanowić podkreślenie wybranego przez nas stylu wystroju wnętrza.

W przypadku ławek do poczekalni oferujemy warianty od dwóch do pięciu siedzeń w rzędzie. Wykonane z metalu i tworzywa sztucznego są wytrzymałe, niezawodne i eleganckie, a dodatkowo zapewnią komfort większej grupie osób. To idealne rozwiązanie zwłaszcza do dużych firm, przychodni, szpitali czy urzędów, gdzie oczekujących jest więcej. Niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze ławki i krzesła, na miarę Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszego doświadczenia

Projektujemy i produkujemy meble od wielu lat i doskonale wiemy, jakie krzesła do poczekalni oraz ławki korytarzowe spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli nie masz pewności, jak pobrać wymiar, na jaki materiał się zdecydować lub w jaki sposób dobrać meble na korytarz, skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy w podjęciu decyzji oraz odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Nasz sklep oferuje tylko najlepsze wyroby, wykonane z wysokiej jakości materiałów, co bezpośrednio przekłada się na ich żywotność i wygląd po latach użytkowania. Decydując się na zakup krzeseł i ław od nas, zyskujesz pewność, że zakupiony towar nie tylko spełni swoje zadanie i ułatwi Twoim klientom życie, ale także będzie wysoce estetycznym dodatkiem do wystroju całego wnętrza lub korytarza, idealnie komponującym się z pozostałymi elementami.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.