Krzesła do kuchni i jadalni

Krzesła do jadalni i kuchni

Jadalnia to tętniące życiem serce domu. Przy wspólnych posiłkach zwykle gromadzi się tam cała rodzina, zatem koniecznie powinna zostać wyposażona w wygodne krzesła, które zagwarantują wygodę domownikom, jak również odwiedzającym dom gościom. Powinny mieć one ergonomiczne kształty i zapewniać optymalny komfort podczas siedzenia.

Nasz sklep internetowy oferuje najwygodniejsze i najmodniejsze krzesła do kuchni oraz do jadalni, dlatego warto nas odwiedzić i zaopatrzyć się w efektowne siedziska. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego oferujemy doskonałej jakości krzesła. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących krzesłom ponadprzeciętną trwałość oraz wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Krzesła do kuchni i do jadalni znajdujące się w naszym asortymencie cechują się modnym designem, a przede wszystkim posiadają odpowiednią konstrukcję, która zapewnia osobie siedzącej prawidłową postawę i doskonałe oparcie dla pleców. Nasze krzesła zachwycają niebanalnym wzornictwem oraz atrakcyjną kolorystyką. Wśród wielu modeli i wzorów oferowanych przez nasz sklep internetowy każdy klient znajdzie krzesło idealnie wpasowujące się i harmonizując z aranżacją jego jadalni czy też kuchni. Jeśli jednak tak się nie stanie, klientów potrzebujących dodatkowego doradztwa zapraszamy do kontaktu indywidualnego. Lublin to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Można tu kierować wszelkie zapytania ofertowe, na które z przyjemnością odpowiemy.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.