Wygodne krzesła i fotele pracownicze do biura i komputera

Krzesła i fotele pracownicze

Każdy kto pracował w biurze, wie jak ważne są krzesła i fotele, na których trzeba spędzić minimum osiem godzin. Komfort pracy jest niezwykle ważny i wpływa na efektywność pracowników oraz ich wydajność. Na szczęście podejście pracodawców do jakości i wygody ich podwładnych, zmienia się na korzyść tych drugich i świadomie wpływają na to, by polepszyć pracownicze warunki. Wychodząc na przeciw zróżnicowanym oczekiwaniom i wymaganiom klientów proponujemy w swojej ofercie szeroki asortyment siedzisk dla pracowników, które są jednocześnie wygodne i ergonomiczne. W ofercie sklepu znajduje się siedem rodzajów siedzisk skategoryzowanych jako: krzesła i fotele.

Pierwszy rodzaj to fotele selektywne, które charakteryzują się nowoczesnym designem, wieloma technologicznymi udogodnieniami dla pracowników.

Drugi rodzaj to wygodne krzesła pracownicze, które podzielono na trzy podkategorie: nowy styl oraz Profim i Grospol. Kolejnie fotele gabinetowe, które doskonale sprawdzą się podczas pracy z komputerem. Projekt foteli zapewnia stabilność kręgosłupowi oraz rękom, dzięki czemu ciało mniej odczuwa uciążliwość pozycji siedzącej.

Dobrze zaprojektowane fotele biurowe zapewniają komfort i zadowolenie użytkownika. Krzesła i fotele konferencyjne dopasowane są do wymogów dużych zbiorowisk. W ofercie znajdują się zarówno ergonomiczne krzesła składane, jak i siedziska z podpórką służącą do pisania. Krzesła do poczekalni spełniają warunki funkcjonalności oraz estetyki, dzięki czemu nadają się do różnorodnych pomieszczeń. Krzesła specjalistyczne posiadają mechanizm CPT, krzesła do jadalni odpowiadają na pracownicze potrzeby i doskonale sprawdzą się w firmowej stołówce, aby wygodnie posłużyć w czasie przerwy. Biurowe meble to przede wszystkim wygoda, zapewniająca komfort pracy, ale też estetyczny wygląd i dobra jakość materiałów. Spełniamy powyższe warunki, gwarantując, że dzięki naszym krzesłom i fotelom nie straszne będzie ośmiogodzinne siedzenie za biurkiem.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.