Meble metalowe - KART-MAP

W naszym katalogu produktowym masz do dyspozycji wysokiej klasy meble metalowe Kart-Map, które mają szerokie zastosowanie. Prezentujemy wzmocnione szafy witrynowe, kartotekowe oraz wiele innych modeli, które możesz wykorzystać w swoim biurze czy zapleczu socjalnym. Wykonane solidnych blach o dużej odporności mechanicznej są świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz wyposażenia na wiele lat. Produkty te dopasujesz też do każdej aranżacji, oferujemy bowiem wiele opcji modyfikacji zamówienia.

W asortymencie znajdziesz wzmocnione szafy metalowe Kart-Map w wielu rozmiarach, które możesz zamówić w różnych wersjach kolorystycznych, korzystając z palety barw dostępnej na stronie. Dzięki temu zamówiony model świetnie odnajdzie się w wystroju Twojego biura czy sali konferencyjnej. Dodatkowo za sprawą trwałej blachy, z której wyprodukowano każdy mebel, konstrukcja będzie nie tylko estetyczna, ale też odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie materiał wykonania wszystkich produktów z oferty jest bardzo lekki.

Wzmocnione szafy metalowe

Na szczególną uwagę w katalogu Kart-Map zasługują szafy witrynowe. Mebel z tej kategorii wykorzystasz do przechowywania segregatorów z dokumentami oraz innych, ważnych akcesoriów biurowych, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Oferujemy wzmocnione modele z metalowym korpusem oraz przeszklonym frontem. Tutaj także możesz dobrać kolorystykę wykończenia do własnych preferencji estetycznych. Masz do dyspozycji szeroki przekrój wyrobów witrynowych w kilku rozmiarach.

W ofercie mamy również duży wybór mebli metalowych Kart-Map przeznaczonych do gabinetu lekarskiego, apteki czy innych placówek medycznych. W trakcie składania zapytania na konkretny model możesz wybrać wykończenie antybakteryjną farbą proszkową. To świetny sposób na zwiększenie sterylności wyposażenia, co jest szczególnie istotne w branży ochrony zdrowia. Polecamy także wzmocnione szafy kartotekowe, które podobnie jak witrynowe znajdują zastosowanie w różnego typu archiwach, kancelariach czy działach HR w każdej firmie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.