Szafy antywłamaniowe - szafki na telefony komórkowe i laptopy

Metalowa szafka skrytkowa

Pośród niedrogich przedmiotów codziennego użytku do których nie przywiązują się większej wagi, posiadają Państwo również takie, które są nie tyle co drogie, ale czasami bezcenne. Wśród nich znajdują się telefony i laptopy oraz wszelkie urządzenia na których przechowywane są wszelkie dane, zdjęcia czy ważne dla Państwa informacje. Teraz każdy ma możliwość zabezpieczenia swojego sprzętu poprzez szafki antywłamaniowe. Wiele z nich prezentuje nasz sklep internetowy EMI PLUS. Szafki antywłamaniowe do biura i nie tylko.

Specjalnego przeznaczenia szafki metalowe na komórki i na laptopy idealnie sprawdzą się w biurach, hotelach, w zapleczach sklepów zajmujących się komisem czy naprawą urządzeń mobilnych. Ryzyko włamania w takich lokalach jest wysokie. Każdy z Państwa również ma możliwość zabezpieczenia swoich urządzeń we własnym domu. Szafy zostały stworzone ze specjalnych materiałów, które utrudniają dostanie się do ich wnętrza osobom postronnym. Szafy metalowe na telefony komórkowe oraz na laptopy mogą Państwo zakupić poprzez nasz sklep internetowy w niskiej cenie.

Oprócz nich w ofercie znajdują się również szafy depozytowe, które najczęściej stosuje się w bankach, hotelach lub na pocztach, aby nikt poza osobą zainteresowaną nie miał dostępu do ich zawartości. Można w nich przechowywać pieniądze, biżuterię, papiery wartościowe czy inne cenne przedmioty bez obawy, że zostaną skradzione. Szafki na komórki, na laptopy oraz depozytowe sprawdzą się idealnie pod względem swojej funkcjonalności i gwarantują bezpieczeństwo. Wykonane z metalu są odporne na warunki atmosferyczne - nie odbarwiają się, oraz na fizyczne - brak zarysowań. Dzięki tym właściwościom mogą być zamontowane na stałe w dowolnym miejscu, gdyż przez długie lata wystarczy wytarcie z nich kurzu, aby wyglądały jak nowe. Oprócz tego mają Państwo również możliwość zakupu szafek na kółkach, co znaczenie ułatwi transport drogocennych rzeczy. Do Państwa dyspozycji zostawiamy wybór idealnej szafki na telefony komórkowe, laptopa oraz depozytowe.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.