Ławki parkowe metalowe lub drewniane

Zielona przestrzeń pomiędzy osiedlami to niezwykle ważny element miejskiego krajobrazu. Nasza firma z Lublina projektuje i instaluje wysokiej jakości ławki parkowe metalowe lub drewniane, które doskonale uzupełniają tereny zielone. Proponowane przez nas meble są nie tylko eleganckie i wygodne, ale również odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, zarówno zimą, jak i latem. Dzięki najwyższej jakości wykonania oraz dbałości o każdy szczegół nasze wyjątkowe ławki do parku będą prezentować się świetnie nawet po wielu latach funkcjonowania w przestrzeni miejskiej. Są one osadzone na solidnej, metalowej ramie, która uniemożliwia ich przewrócenie lub uszkodzenie w inny sposób.

Wodoodporny i niewrażliwy na światło UV lakier, którym pokryte są drewniane elementy mebli parkowych, dobrze przylega do drewna i nie odchodzi pod wpływem wilgoci lub ciepła. W ofercie mamy wiele różnych modeli, zarówno klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych, bez oparcia czy w całości wykonanych ze stali lub aluminium. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia dotychczasowych realizacji.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.