Kosze miejskie żeliwne na śmieci

Miejski kosz żeliwny

Obecnie panujący kult piękna i wysoki poziom doznań estetycznych, sprawia, że nawet najprostsze przedmioty powinny spełniać wysokie oczekiwania klienta. Kosze na śmieci, kiedyś zwykły produkt, który miał spełniać swoją podstawową funkcję, a więc po prostu gromadzić śmieci, dziś- zwłaszcza w dużych miastach- pełni również funkcję ozdobną.

Plastikowe, kolorowe kosze odchodzą do historii, a zastępują je, pięknie wpisujące się w krajobraz miejski, kosze żeliwne. Lublin jest miastem, które dba o swój wizerunek. Chcemy, aby odwiedzający nas goście, zapamiętali to miejsce, jako ładne, przyjazne i warte odwiedzenia. Tu właśnie znajduje się nasz sklep.

Kosze miejskie żeliwne w centrum miasta zastąpiły już swoich plastikowych poprzedników. Takie żeliwne kosze są nie tylko bardziej estetyczne, ale również wytrzymalsze jeżeli chodzi o zmienne warunki atmosferyczne. W ofercie nasz sklep posiada wiele modeli koszy, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Miejskie kosze żeliwne stają się coraz bardziej popularne właśnie dzięki trwałości i oryginalnemu wyglądowi.

W naszej ofercie znajdą Państwo żeliwne kosze miejskie w formach bardziej tradycyjnych, idealne dla miłośników rozwiązań retro, jak i przedmioty, które zadowolą zwolenników nowoczesnego designu. Posiadamy produkty o różnych pojemnościach. W mniej uczęszczanych miejscach, lub tam gdzie plac na postawienie kosza jest bardzo mały- idealnie sprawdzą się produkty o najmniejszej pojemności. Natomiast tam, gdzie ruch uliczny jest większy, najlepszym rozwiązaniem są miejskie kosze żeliwne o największych pojemnościach. Dzięki temu mamy pewność, że przechodzące osoby nie będą składać śmieci wokół zapełnionego już kosza.

Żeliwne produkty mają jeszcze jedną, ogromną zaletę. Są łatwiejsze w utrzymaniu. Wystarczy wyczyścić je wodą i znów wyglądają jak nowe. Nie widać na nich zadrapań, czy innych uszkodzeń. Dzięki temu jeden zakup posłuży przez długie lata, cały czas wyglądając jak świeżo po zakupie. Zapraszamy do naszego sklepu i przetestowania naszych produktów.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.