Popielnice i kosze z popielniczkami

Koszopopielnica chromowana

Widok pozostałości po papierosach w różnego rodzaju miejscach publicznych z pewnością może być nieprzyjemny. Zakazy palenia, czy prośby o zachowywanie porządku również okazują się być niewystarczające. W przypadku, gdy zależy nam na schludności warto udostępnić do powszechnego użytku koszopopielnice.

Sklep EMI PLUS oferuje tego typu produkty, które z pewnością ułatwią zachowywanie nienagannego porządku. Uniwersalnym rozwiązaniem są produkty łączące funkcjonalność kosza na śmieci wraz z popielnicą. W zależności od potrzeb, w asortymencie znajdują się koszopopielnice o różnej pojemności lub wykonane ze stali nierdzewnej lub blachy ocynkowanej, których użytkowanie będzie zalecane na zewnątrz (za sprawą właściwości antykorozyjnych). Interesującym rozwiązaniem są również popielnice. Mogą lepiej prezentować się wizualnie ze względu na swoją prostotę oraz minimalizm. Mimo swojej dyskrecji, w dalszym ciągu są odpowiednio funkcjonalnie. Ich wykorzystywanie będzie ponadto ważne w każdej palarni. Bez znaczenia, czy znajduje się ona na obszarze restauracji, kawiarni, lotniska, hotelu, czy innego miejsca oferującą palarnię - popielnice będą obowiązkowym elementem wyposażenia.

Sklep EMI PLUS oferuje różnego rodzaju popielnice, koszopopielnice oraz pojemniki na niedopałki, które ze względu na szeroki wybór asortymentu będą odpowiednio dostosowane do wszelkich warunków. Inwestycja w tego typu wyposażenie to gwarancja braku widoków niedopałków lub popiołu po papierosach w niepożądanych miejscach.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.