Ognioodporne sejfy antywłamaniowe

Sejf antywłamaniowy ASG

Ważne dokumenty, cenną biżuterię lub inne kosztowności dobrze jest umieścić w bezpiecznym miejscu. Powinno być ono łatwo dostępne, ale też dawało gwarancję ochrony przed kradzieżą lub warunkami zewnętrznymi. Jeśli Ty również myślisz o bezpieczeństwie swoich przedmiotów, niezależnie czy w domu, czy w firmie, dobrą propozycją mogą okazać się sejfy.

Oferowane przez nasz sklep sejfy należą do najwyższej klasy bezpieczeństwa. Połączone ze sobą zabezpieczenia antywłamaniowe oraz ognioodporne sprawiają, że przetrwają wszelkie warunki. Niesamowita wytrzymałość połączona z niezawodnością oraz solidnością wykonania to nasz klucz do sukcesu. Blokada sejfu, uniemożliwienie rozwiercenia lub kilkustronne blokowanie to tylko część elementów tworzących zabezpieczenia antywłamaniowe.

Jeśli chodzi o właściwości ognioodporne, to konstrukcja jest w stanie wytrzymać bez żadnych uszkodzeń od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut wewnątrz ognia. Jeśli więc szukasz gwarancji bezpieczeństwa dla swoich cennych przedmiotów, sprawdź dostępne u nas sejfy. Dostępne są różne wymiary, więc możesz wybrać wielkość dostosowaną do swoich potrzeb. Każdy prezentowany sejf posiada dokładną specyfikację. W ten sposób łatwo ustalisz, czy oferowane zabezpieczenia są satysfakcjonujące. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi modelami wyślij do nas zapytanie. Możesz również odwiedzić nasz sklep, który znajduje się w pobliżu centrum miasta Lublin.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.