Kosze betonowe na śmieci

Kosz betonowy sześciokątny

Kosze na śmieci są jednym z podstawowych elementów małej architektury miejskiej. Mają niezwykle istotny wpływ na utrzymanie czystości przy chodnikach, w parkach, na skwerach, a także w wielu innych miejscach. Ich obecność może również wpływać na ogólny wygląd danego obszaru, dlatego pragniemy zaproponować naszym klientom betonowe kosze na śmieci, które oprócz praktycznego zastosowania charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, a także ponadprzeciętną wytrzymałością.

Odpowiednie do stosowania przy obiektach użyteczności publicznej kosze powinny być wykonane z wysokogatunkowych materiałów o wzmożonej trwałości, a także ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia oraz niekorzystne czynniki atmosferyczne. Spora masa wpływa również na fakt, że kosze są stabilne i trudno jest je zniszczyć. Łatwe w opróżnianiu kosze dostępne są w licznych odsłonach. Proponujemy naszym klientom zróżnicowane rozmiary, kształty, a także modele, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas mała architektura spełni oczekiwania osób zajmujących się zagospodarowywaniem przestrzeni użyteczności publicznej. Stawiamy przede wszystkim na jakość, uniwersalny wygląd, funkcjonalność, a także solidne wykonanie, którym charakteryzują się kosze betonowe. Lublin jest miastem wielkich możliwości, a my oferujemy Państwu jedną z nich.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.