Niszczarki dokumentów

Zgodnie z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO, od 25 maja 2018, czyli od dnia jego obowiązywania każdy administrator danych osobowych jest zobligowany do odpowiedniego zarządzania danymi, oraz do ich zabezpieczania. Dane w formie elektronicznej zabezpiecza się systemowo, natomiast dane papierowo należy zniszczyć. Dlatego też niszczarki dokumentów są obecnie obligatoryjne w wielu firmach. Kupując niszczarkę w dużej mierze zwracajmy uwagę na jej parametry.

Wszystko zależy od tego czy wiele dokumentów mamy do zniszczenia i czy sprzęt będzie często wykorzystywany. Mamy niszczarki do dokumentów bardziej wydajne, które niszczą na raz nawet kilkadziesiąt kartek, są też tańsze, niszczące mniejszą ilość papieru, mniejsze, ale również mniej wydajne. Od naszych preferencji zależy, która z niszczarek będzie bardziej przydatna w naszej firmie.

Ustawa o ochronie danych osobowych RODO zmusiła wiele firm do zakupu odpowiedniego sprzętu niszczącego, co nie zmienia faktu, że niszczarki dokumentów przydadzą się nam z pewnością do niszczenia innych poufnych dokumentów. Każda firma musi dbać o poufne dane i odpowiednie nimi zarządzanie, dlatego też niszczarki dokumentów powinni być standardowym wyposażeniem. Lublin to miasto, w którym mieści się nasz sklep i fachowa obsługa, która każdemu klientowi pomoże w wybraniu niszczarki o idealnych parametrach dla jego potrzeb.

Moc niszczarki, wielkość, obecność wyświetlacza led, cichość pracy, czy brak zacięcia papieru to kwestie, na które nasz sklep zwróci Państwu uwagę tym samym pomagając w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Wybierając odpowiednia niszczarkę będziemy mogli niszczyć w niej również płyty CD/DVD. Niektóre modele niszczarek również uruchamiają się same za co odpowiada czujnik ruchu umieszczony w pojemniku ładowania papieru. Warto zwrócić uwagę na te wszystkie funkcje i zakupić niszczarkę spełniająca całkowicie nasze wymagania i potrzeby. W naszym sklepie znajdą Państwo niszczarki różnego typu, z różnymi funkcjami, w odpowiednio konkurencyjnych cenach.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.