Szafy kartotekowe

Metalowe szafki kartotekowe

Na życzenie klienta  meble są malowane farbą proszkową  antybakteryjną !!! Jest to grupa antybakteryjnych farb proszkowych, wykazujących wysoką aktywność redukującą, przeciw szerokiemu spektrum mikroorganizmów, w tym bakterii, drożdży i pleśni. Składnik antybakteryjny jest zgodny z wymaganiami dla kontaktu z żywnością. Aktywność antybakteryjna oparta jest na jonach srebra.

Farba jest głównie stosowana w szpitalach, na meblach szkolnych i przedszkolnych, w miejscach przygotowywania żywności, restauracjach, cateringach, hotelach, publicznych toaletach, domach wypoczynkowych, sanatoriach, szatniach, szkołach, urzędach itp. Wykazuje długotrwałe działanie, dzięki kontrolowanemu uwalnianiu składnika czynnego. Aktywność antybakteryjna pozostaje aż do temperatury 300oC i zakresu pH między 1 i 13. To znacznie przewyższa limity ekspozycji standardowej powłoki farby proszkowej.

Dostępne w naszej ofercie szafy metalowe na kartoteki imponują swoją różnorodnością. Z tego tez powodu doskonale sprawdzają się różnego rodzaju biurach, gabinetach, przychodniach oraz innych rodzajach pomieszczeń przeznaczonych do użytku zawodowego. Choć na pierwszy rzut oka prezentowane przez nas szafy metalowe są kojarzone przede wszystkim z instytucjami z branży medycznej, to jednak ich wszechstronna funkcjonalność sprawia, że mogą być również wykorzystywane we wszelkiego rodzaju archiwach, urzędach  oraz bibliotekach.

Dystrybuowane przez nasz sklep internetowy szafy kartotekowe mogą służyć nie tylko do przechowywania Kart Pacjenta ale także do segregowania kopert. Nasz sklep internetowy wychodzi z założenia, ze szafy na kartoteki medyczne powinny odznaczać się nie tylko imponującą funkcjonalnością, ale również wyważoną estetyką, tak by umilały one stresującą pracę personelu medycznego oraz uatrakcyjniały czas oczekiwania pacjenta w przychodni. Z tego tęż powodu dystrybuowane przez nas pomocniki medyczne są wykonane z solidnych materiałów oraz zaprojektowane według spójnej koncepcji stylistycznej.

Dostępne w naszym wirtualnym sklepie meble kartotekowe dostępne są aż w 16 różnych kolorach z palety RAL. Sprawia to, że niezwykle łatwo można wybrać takie rozwiązanie, które doskonale wkomponuje się w aranżację wnętrza danego gabinetu. Ponadto, szafki, jakie oferuje nasz sklep internetowy, charakteryzują się imponującą solidnością, która sprawia, że wspomniane meble mogą z powodzeniem służyć użytkownikom przez wiele lat. Walor ten jest zasługą przemyślanej masywnej konstrukcji.

Do wytworzenia wspomnianych pomocników zostały bowiem wykorzystane wyjątkowo wytrzymałe kompozyty stalowe, takie jak na przykład stal ocynkowana. Dodatkowym atutem jest bogactwo innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne korzystanie z szafek i magazynowanie w innych różnego rodzaju dokumentów. Do takich nieszablonowych idei należy specjalny system centralnego ryglowania oraz teleskopowe prowadnice kulkowe ułatwiające transport gabloty.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.