Sejfy i szafy - odporność ogniowa - 30 min- test fabryczny

Szafy metalowe odporne na ogień

Sejfy ognioodporne to gwarancja bezpieczeństwa ważnych dla Państwa dokumentów, pieniędzy oraz kosztowności. Do wyposażenia biur i gabinetów oferujemy jedno- i dwuskrzydłowe pojemne modele zaopatrzone w kilka półek, które z łatwością pomieszczą znaczną ilość wartościowych przedmiotów, np. segregatorów z kartotekami, prywatną korespondencją, tajnymi dokumentami, danymi osobowymi itp. Korzystanie z sejfów i maksymalne wykorzystanie ich powierzchni ułatwiają zawiasy zewnętrzne, pozwalające na 180-stopniowy kąt otwarcia drzwi. Skuteczną ochronę antywłamaniową zapewniają grube drzwi, zamek oraz system pięciu rygli.

Sejfy dostępne w prowadzonym przez nas sklepie posiadają dwuścienną konstrukcję, a pomiędzy ich ścianą zewnętrzną i wewnętrzną znajduje się wypełnienie ognioodporne, które zabezpiecza znajdujące się w sejfie przedmioty nawet przez pół godziny trwającego pożaru. Dzięki temu mają Państwo pewność, że będą one skutecznie chronione, nawet jeśli akcja gaszenia pożaru nieco się przeciągnie. Wszystkie sejfy ognioodporne wykonane zostały z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo spoczywających w nich przedmiotów. Zamówiony towar odbiorą Państwo w naszej siedzibie w mieście Lublin. Jeśli konieczny będzie transport, oferujemy pomoc firmy przewozowej. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu chętnie doradzamy i pomagamy naszym klientom dokonać jak najlepszego wyboru.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.