Donice betonowe owalne

Donica betonowa owalna

Kwestie ozdobne dla firm oraz instytucji są ważnym elementem. Często decydują o wizerunku oraz o sympatyzowaniu z klientami, czy odwiedzającymi. Dobrym sposobem na ozdobienie obszaru przed danym budynkiem będą proponowane donice betonowe owalne.

Sklep EMI PLUS oferuje produkty tego typu, które w świetny sposób będą zdobić każde miejsce. Za sprawą wykonania z betonu są odpowiednio wodoszczelne, ale również odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykorzystanie trwałego materiału umożliwi eksploatację przez długi okres. Donice betonowe owalne świetnie skomponują się w każdym parku, deptaku, skwerze, czy na wszelkich placach odwiedzanych przez znacznie dużą ilość osób. Donice wykazują się również doskonałymi walorami wizualnymi za sprawą wykorzystanych materiałów, jak grys i kamień rzeczny. W zależności od potrzeb można zdecydować się na donicę z pasem miedzianym.

Donice betonowe owalne sprawią, że dany obszar w piękny sposób zostanie ozdobiony najróżniejszymi kwiatami. Za sprawą wytrzymałego wykonania nie zostaną uszkodzone podczas mroźnej zimy, silnych wiatrów, czy mocnych deszczów. Są to również przedmioty odporne na akty wandalizmu. Pod wieloma względami donice tego typu okazują się lepsze do użytku w miejscach publicznych, aniżeli wykonane z metalu lub z plastiku. Sklep EMI PLUS oferuje donice owalne wysokiej jakości, które z pewnością przez długi czas będą zdobić dany teren. Warto je stosować również na obszarze prywatnych posesji.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.