Metalowe stoły warsztatowe z szafkami do garażu Techno Expert

Szafy warsztatowe Techno Expert

Garaże i warsztaty to miejsca, w których szczególną rolę odgrywa właściwa organizacja przestrzeni. Zapewniają to szafki i stoły warsztatowe, które pozwalają na zaprowadzenie porządku i zwiększenie efektywności pracy. Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw potrzebom domorosłych majsterkowiczów oraz właścicieli profesjonalnych zakładów, oferując solidne, metalowe stoły Techno Expert.

Meble do garażu i do warsztatu Techno Expert to unikalna kolekcja stołów, dostępnych w wielu rozmiarach oraz wariantach. Niezliczona ilość kombinacji daje możliwość zagospodarowania każdej przestrzeni w taki sposób, aby wszelkie prace warsztatowe przebiegały efektywnie i efektownie. Na wszystkie stoły oferowane przez nasz sklep internetowy składają się metalowe stelaże z blachy o grubości 3 mm oraz blaty wykonane z lakierowanej sklejki o grubości 40 mm.

Jakość zastosowanych materiałów oraz skrupulatność wykonania sprawiają, że nasze stoły warsztatowe wytrzymują obciążenie do 450 kg. Ponadto projekty stołów uwzględniają szereg przydatnych rozwiązań konstrukcyjnych, dzięki czemu w pełni odpowiadają zapotrzebowaniu profesjonalnych warsztatów. Istnieje także możliwość personalizacji stołów dzięki obszernemu wzornikowi kolorów oraz zastosowanie blatów wykonanych z innych materiałów (w ofercie znajduje się klejona bukowina, ocynkowana blacha oraz guma ryflowana). Stoły warsztatowe Techno Expert to gwarancja solidności i wytrzymałości, które pozwolą cieszyć się trafionym zakupem do warsztatu lub do garażu przez długie lata.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.