Meble do Call Center - Stanowiska, boksy i systemy mebli

Meble do call center Alfa Tech

Meble do Call Center to praktyczne, funkcjonalne i estetyczne zestawy pozwalające na urządzenie dowolnej rozmiarowo przestrzeni służącej tej pracy. Systemy mebli Call Center oferowane w naszym sklepie, który stacjonarnie znajduje się w mieście Lublin, to praktyczne, proste biurka umożliwiające stworzenie zabudowy szeregowej biura.

Boksy Call Center , które są podstawowym miejscem pracy zatrudnionych osób, powinny stwarzać możliwość pracy niezależnie od innych osób znajdujących się w tym samym pomieszczeniu. Dlatego stanowiska, jakie oferujemy w naszym asortymencie, wyposażone są w ścianki z warstwą wygłuszającą oraz górną warstwą, która jest wykonana z przezroczystego, warstwowego poliwęglanu. Dzięki temu pracownicy firm typu Call Center , mimo znajdowania się w tym samym pomieszczeniu, mają możliwość odseparowania się od odgłosów z zewnątrz swojego stanowiska, co zdecydowanie poprawia komfort ich pracy na co dzień. Na zestawy mebli Call Center dostępnych w naszej ofercie składają się zróżnicowane modele biurek, pozwalających na dowolne urządzenie przestrzeni, w zależności od jej powierzchni, a także takie meble, jak dostawki, łączniki i przegrody.

Meble Call Center wykonane są z materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu utrzymanie ich w należytym porządku jest wyjątkowo proste, a minimalistyczne, nowoczesne projekty doskonale będą pasować zarówno do biur urządzonych we współczesnym, jak i bardziej klasycznym stylu. Meble do Call Center to praktyczne, estetyczne i w pełni funkcjonalne wyposażenie, o jakie muszą zadbać właściciele każdego biura zajmującego się tą formą pracy. Meble dostępne w naszym sklepie pozwalają na stworzenie przestrzeni pozwalającej na zatrudnienie w jednym pomieszczeniu wielu osób, które jednak mają do swojej dyspozycji własną, odrębną przestrzeń do codziennej pracy, który sprzyja wydajności ich zajęć oraz pozwala na zachowanie odpowiedniego ich komfortu. Dzięki zakupionemu wyposażeniu, przestrzenie biur Call Center będą prezentować się elegancko i nowocześnie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.