Donice z betonu architektonicznego

Eleganckie donice z betonu architektonicznego 

Wśród oferowanych przez nas elementów małej architektury miejskiej znajdują się efektowne donice z betonu architektonicznego, doskonale nadające się do aranżacji różnego rodzaju miejsc publicznych. Sprawdzają się w parkach, na skwerach, placach, deptakach oraz wszędzie tam, gdzie właściciel terenu chce stworzyć przyjazną, obsadzoną roślinami przestrzeń. Donice z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo nowoczesnym, minimalistycznym designem i są doskonałym uzupełnieniem rosnących w nich kwiatów, drzewek, krzewów czy ozdobnych traw. W naszym asortymencie mamy modele o zróżnicowanym kształcie - prostokątnym, kwadratowym, okrągłym, a nawet trójkątnym - dzięki czemu łatwo można je wpasować w różne miejsca i stworzyć interesującą kompozycję. Gładka powierzchnia oraz nieregularne przebarwienia powodują, że donice z betonu architektonicznego wyróżniają się też bardzo eleganckim i nietuzinkowym wyglądem, który doskonale komponuje się z innymi materiałami takimi jak np. drewno czy metal.

Donice z betonu architektonicznego - solidne i wytrzymałe

Mała architektura miejska jest nieustająco narażona na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych oraz celowe akty wandalizmu, dlatego musi charakteryzować się bardzo dużą odpornością. Zbrojone stalą donice z betonu architektonicznego to niezwykle solidne produkty, które trudno uszkodzić, a specjalna powłoka antygraffiti chroni je przed trwałym zniszczeniem. Duży ciężar to kolejny atut, zapewniający im stabilność oraz uniemożliwiający kradzież lub przewrócenie. Tak wytrzymałe pojemniki są idealnym zabezpieczeniem dla roślin, które mogą prawidłowo się rozwijać, ciesząc przechodniów i dodając uroku otoczeniu.

Wszystkie wspomniane cechy powodują, że inwestycja w donice z betonu architektonicznego jest bardzo dobrym pomysłem na trwałe oraz efektowne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni miejskiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wygodnie pielęgnować różnego rodzaju roślinność i eksponować ją przez długie lata.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.