Huśtawki

Metalowa huśtawka ogrodowa

Huśtawki to element wystroju ogrodu bądź tarasu, który zdecydowanie wpływa na jego atrakcyjność. Oprócz walorów wizualnych elementy wyposażenia ogrodowego tego rodzaju gwarantują również wysoki komfort użytkowania i pozwalają na odpoczynek zarówno domownikom, jak i ich gościom. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdą Państwo piękne huśtawki stalowe, które łączą w sobie ciekawy design, wysoką jakość wykonania, funkcjonalność, jak również korzystną cenę. Zachęcamy do poznania przygotowanej oferty.

Zapewniamy produkty wykonywane pod wymiar, dzięki czemu każda osoba zainteresowana ofertą ma możliwość nabycia wariantu odpowiednio dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane oczekiwania naszych klientów, którym pragniemy polecić metalowe huśtawki wykonywane z wielką dbałością o wszelkie szczegóły. Lublin to miasto, na którego terenie działamy, ciesząc się pochlebnymi opiniami klientów zadowolonych ze świadczonych przez nas usług. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas huśtawki spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy pragną stworzyć w swoim ogrodzie oazę spokoju, kącik idealny do odpoczynku, który będzie zachwycał również pod względem nietuzinkowego wyglądu. Stylizowana huśtawka świetnie sprawdzi się nie tylko na posesjach prywatnych, ale także w ogródkach przy restauracjach, domach weselnych czy bankietowych, a także parkach. Szerokie zastosowanie produktu sprawia, że jest on chętnie wybierany przez klientów, również ze względu na korzystną cenę.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.