Stojaki na worki foliowe

Stojak na worki do segregacji odpadów

Stojaki na worki foliowe oraz kosze i wszelkiego rodzaju pojemniki znajdują wiele zastosowań zarówno w gospodarstwie domowym i zakładzie pracy, jak i podczas eventów i imprez plenerowych. Sprawdzają się na festiwalach muzycznych, w małej gastronomii, w magazynie pracowniczym, w garażu, ogrodzie i wielu innych miejscach. Solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów są stabilne i nie ulegają korozji. Spełniają wszelkie normy ochrony środowiska i ułatwiają dzielenie odpadów.

W ofercie posiadamy stojaki na pojedyncze worki, a także te przeznaczone do segregowania śmieci. Wybrane modele są skonstruowane na trzy lub cztery worki, doskonale nadają się więc do segregacji odpadów. Umożliwia to selekcjonowanie śmieci komunalnych, papieru, plastiku oraz szkła. Worki w stojakach są mocowane ruchomym pierścieniem, a góra przykryta jest ocynkowaną pokrywą, która zapobiega wydobywaniu się przykrego zapachu. Stojaki na śmieci są mocne, niewywrotne i mieszczą duże pojemności - przeznaczone są przede wszystkim na worki 100- i 120-litrowe. Możliwe jest jednak zamocowanie innej wielkości, ze względu na inteligentne mocowanie. Ich konstrukcja pozwala na mobilność, dzięki czemu nie są przypisane do jednego miejsca, a przenoszenie ich jest niezwykle proste. W niektórych modelach dla ułatwienia zamocowane zostały kółka.

Klienci, którzy wolą stacjonarne rozwiązania mogą wybierać spośród prostych i zdobionych modeli zabudowanych koszy. Proponujemy wszelkie rozwiązania do gromadzenia odpadów, w tym kosze, pojemniki i stojaki na worki. Sklep stale poszerza swoją ofertę. Pojemniki na śmieci i odpowiednia organizacja selekcjonowania odpadów są niezwykle istotne ze względu na przepisy o ochronie środowiska i wymogi ich dotyczące. Segregowanie papieru, szkła i innych materiałów jest bardziej efektywne przy użyciu dobrze zaprojektowanych koszy na śmieci. Lublin korzysta z naszej oferty, jednak zapraszamy również inne miasta. Sklep jest otwarty na współpracę i doradztwo, jeśli chodzi o stojaki na worki foliowe i inne produkty do segregowania śmieci.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.