Szafki medyczne - przyłóżkowe szafki lekarskie ze stolikiem i na lekarstwa

Metalowe szafy lekarskie

Na życzenie klienta  meble są malowane farbą proszkową  antybakteryjną !!! Jest to grupa antybakteryjnych farb proszkowych, wykazujących wysoką aktywność redukującą, przeciw szerokiemu spektrum mikroorganizmów, w tym bakterii, drożdży i pleśni. Składnik antybakteryjny jest zgodny z wymaganiami dla kontaktu z żywnością. Aktywność antybakteryjna oparta jest na jonach srebra.

Farba jest głównie stosowana w szpitalach, na meblach szkolnych i przedszkolnych, w miejscach przygotowywania żywności, restauracjach, cateringach, hotelach, publicznych toaletach, domach wypoczynkowych, sanatoriach, szatniach, szkołach, urzędach itp. Wykazuje długotrwałe działanie, dzięki kontrolowanemu uwalnianiu składnika czynnego. Aktywność antybakteryjna pozostaje aż do temperatury 300oC i zakresu pH między 1 i 13. To znacznie przewyższa limity ekspozycji standardowej powłoki farby proszkowej.

Nasz sklep EMI PLUS Sp. J Lublin w swojej ofercie posiada wiele różnych artykułów. Do naszego asortymentu dodaliśmy szafki lekarskie przyłóżkowe medyczne. Długoletnie doświadczenie we współpracy z branżą medyczną, pokazało nam, że musimy zaopatrzyć nasz sklep w meble do gabinetu, czy do szpitala, w których skład wchodzą przede wszystkim: szafki lekarskie, przyłóżkowe, medyczne, szafki na lekarstwa, szafki ze stolikiem, ale i również podesty, podnóżki, statywy.

Meble, jakie oferujemy to bardzo wysokiej jakości wyposażenia nowoczesnych i eleganckich gabinetów lekarskich, pokoi szpitalnych, pomieszczeń laboratoryjnych, aptek. Są one wyjątkowo przystosowane do wyposażenia takich pomieszczeń dzięki zgodności z przepisami BHP i PP. Dzięki możliwości zamontowaniu kółek do stolików i szaf na lekarstwa są łatwe przy prowadzeniu, łatwo się blokują, nie rysują podłóg, oraz są stabilne, bezpieczne.

Szafki przyłóżkowe są niezbędnym wyposażeniem sal szpitalnych, dają choremu miejsce na jego prywatne rzeczy, co umożliwia choć trochę poczuć się jak w domu. Meble są pokryte farbami wysokiej jakości i wytrzymałości. Istnieje możliwość zamontowania do stolików i szaf kółek gwarantujących odpowiednie cechy użytkowe: łatwość prowadzenia, łatwość blokowania, niebrudzenie posadzki bieżnikiem kółka, odpowiednią nośność, bezpieczeństwo, stabilność (przynajmniej dwa kółka z blokadą). Proponujemy nie tylko wyposażenie do szpitala jako do sal - np. meble ze stolikiem na materiały opatrunkowe lub sale ze stolikiem chirurgicznym, ale i również do gabinetu lekarskiego- np. biurka, szafki lekarskie.

Dzięki naszym meblom medycznym można zorganizować elegancki, funkcjonalny oraz użytkowy pokój lekarski, bez względu na jego wielkość. Jednakże w swojej ofercie posiadamy również inne meble medyczne, do obejrzenia których zapraszamy na naszą stronę, bądź kontakt telefoniczny, lub stacjonarnie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.