Stoły i ławki szkolne - uczniowskie, dwuosobowe i nauczycielskie

Stół szkolny

Szkolne ławki to chyba najbardziej charakterystyczny element wyposażenia każdej placówki oświatowej. Uczniowskie wspomnienia związane z tym sprzętem bywają różne. Tak jak stan użyteczności ławki szkolnej po wieloletnim doświadczeniu pracy z uczniami. Nasz sklep prowadzi ofertę handlową, która zadowala obie strony: uczniów oraz szkołę.

W prezentowanym asortymencie znajdują się tradycyjne stoły dwuosobowe z drewnianym blatem oraz metalowymi stelażami. Dostępne modele różnią się między sobą kształtem blatów lub łączeniami podporów. Stoły uczniowskie dwuosobowe zróżnicowane są także w zakresie wysokości, podobnie jak inne typy ławki, aby sprostać oczekiwaniom i wymogom, jakie stawiają placówki oświatowe pod względem dopasowania się do określonej kategorii wiekowej uczniów i związanym z tym wzrostem w poszczególnych klasach. Kolejny model, jaki oferujemy w naszym sklepie, to stoły uczniowskie jednoosobowe, których wykonanie jest podobne, jak w przypadku poprzedniej kategorii. Ławki szkolne tego typu znajdują zastosowanie w szkołach równie często i zapewniają lepszy komfort pracy poprzez większy zakres swobody.

Wyposażenie szkolne to nie tylko ławki i stoły uczniowskie, ale także nauczycielskie. W ofercie posiadamy kilka modeli, które wyposażone są w dodatkowe szuflady oraz płyty osłaniające tył stołu. Ławy nauczycielskie mają obszerne blaty, ale materiały przeznaczone do ich wykonania nie różnią się znacząco od tych, przeznaczonych na ławy szkolne. Dzięki podobieństwu oba modele mogą tworzyć w klasie spójną całość wizualną, przy czym stół nauczyciela zawsze wyróżnia się na tle wyposażenia uczniowskiego.

Nasz sklep, którego bazowa jednostka znajduje się w mieście Lublin, oferuje również sprzedaż stolików o regulowanej wysokości nóżek, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem w przypadku młodszych klas. Niektóre z modeli stolików posiadają też kolorowe nóżki, co również stanowi ciekawy element aranżacyjny w grupach młodszych dzieci. Sklep prowadzi także sprzedaż stołów komputerowych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.