Donice betonowe prostokątne

Donica betonowa prostokątna

Nasz sklep zaprasza wszystkich miłośników nietuzinkowych rozwiązań do ogrodu, aby sami sprawdzili, jak pięknie prezentują się nasze donice betonowe prostokątne. Wykonane z naturalnego kamienia oraz odpowiednio zabezpieczone sprawdzą się w każdym ogrodzie. Ich kształt pozwala na dopasowanie ich w wiele wąskich miejsc, takich jak obrzeże przy chodniku, bez zabierania większej ilości miejsca.

Donice betonowe prostokątne już same w sobie są nowoczesną, a zarazem naturalną ozdobą każdego miejsca. Można z nich stworzyć obrzeże oddzielające części ogrodu od siebie, jednocześnie sadząc w nich ulubione rośliny. Donice mają jedną zachwycającą zaletę. W umieszczonych w donicy roślinach nie wyrastają chwasty, a zwierzęta mają ograniczony dostęp. Donice betonowe prostokątne to również wytrzymały element wystroju w ogrodzie, który nie wymaga żadnych prac. Wytworzona z naturalnego kamienia nie odbarwia się i jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Dlatego nasz sklep z pasją i zaangażowaniem tworzy kolejne nowoczesne formy, aby każdy miał możliwość znalezienia czegoś dla siebie.

Donice będą również świetną ozdobą na tarasy czy balkony, które w sezonie również zachwycają różnorodnością kwiatów, barw i zapachów. Kamienna donica nie przewróci się nawet przy silnym wietrze, a dzięki temu zabezpiecza nasze rośliny przed zniszczeniem. Nie kruszy się, nie pęka i jest zawsze perfekcyjna w wyglądzie. Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia nowoczesnych donic kamiennych w naszym sklepie w Lublinie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.