Meble medyczne - do gabinetów medycznych, lekarskich i przychodni

Meble medyczne do gabinetu

Na życzenie klienta meble są malowane farbą proszkową antybakteryjną! Jest to grupa antybakteryjnych farb proszkowych, wykazujących wysoką aktywność redukującą, przeciw szerokiemu spektrum mikroorganizmów, w tym bakterii, drożdży i pleśni. Składnik antybakteryjny jest zgodny z wymaganiami dla kontaktu z żywnością. Aktywność antybakteryjna oparta jest na jonach srebra.

Farba jest głównie stosowana w szpitalach, na meblach szkolnych i przedszkolnych, w miejscach przygotowywania żywności, restauracjach, cateringach, hotelach, publicznych toaletach, domach wypoczynkowych, sanatoriach, szatniach, szkołach, urzędach itp. Wykazuje długotrwałe działanie, dzięki kontrolowanemu uwalnianiu składnika czynnego. Aktywność antybakteryjna pozostaje aż do temperatury 300oC i zakresu pH między 1 i 13. To znacznie przewyższa limity ekspozycji standardowej powłoki farby proszkowej.

Zapewnienie specjalistycznego wyposażenia to kluczowe zadanie stojące przed każdą placówką medyczną: czy będzie to placówka dopiero powstająca, czy od dawna funkcjonująca. Jednym z niezwykle istotnych aspektów jest wyposażenie placówki w odpowiednie do prowadzonej działalności meble medyczne. Nie jest to sprawa bagatelna, ponieważ ten element wyposażenia wpływa bezpośrednio na komfort i jakość pracy personelu medycznego, jak też i na zadowolenie pacjentów i sposób postrzegania placówki medycznej.

Jedną z dziedzin, w których od wielu lat specjalizuje się sklep EMI PLUSmeble medyczne. Oferujemy praktycznie pełne wyposażenie meblowe gabinetów lekarskich: począwszy od krzeseł i taboretów, poprzez łóżka, kozetki, parawany, biurka, fotele do pobierania krwi, a na szafach lekarskich i przyłóżkowych skończywszy. Inaczej mówiąc: można u nas znaleźć pełne wyposażenie medyczne w zakresie mebli.

Nasza oferta jest skierowana do przychodni, do gabinetów medycznych, rehabilitacyjnych, zabiegowych, szpitali i innych miejsc i instytucji, świadczących usługi medyczne. Meble medyczne dostępne w naszej ofercie to gwarancja doskonałej jakości, estetyki wykonania oraz ergonomii użytkowania. Takie meble nie tylko spełnią swoje podstawowe funkcje, ale będą także naturalną ozdobą gabinetów lekarskich. Sklep EMI PLUS ma swoją siedzibę w Lublinie i naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do gabinetów medycznych z miasta Lublin i jego najbliższych okolic. Na tym terenie możemy sami dojechać do przychodni, aby na podstawie bezpośredniej rozmowy pomóc w doborze odpowiedniego wyposażenia. Jednakże z przyjemnością podejmiemy się dostarczenia wyposażenia meblowego do placówek medycznych na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem mebli medycznych dostępnych w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy zawsze są do dyspozycji: udzielą odpowiedniej informacji i będą służyć poradą w dokonaniu właściwego wyboru

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.