Gabloty ogłoszeniowe / witryny

Gablota ogłoszeniowa

Nie od dziś wiadomo, że do szkół i innych różnego rodzaju miejsc publicznych warto wybierać zarówno meble, dodatki jak i akcesoria, które są i funkcjonalne i estetyczne. W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości witryny szkolne, a także gabloty magnetyczne oraz gabloty ogłoszeniowe.

Gabloty ogłoszeniowe są idealnym sposobem na to, aby poinformować uczniów, mieszkańców bloku, studentów bądź współpracowników o aktualnych wydarzeniach, ważnych datach itp.

Oferowane przez nas gabloty magnetyczne oraz witryny szkolne są niezwykle nowoczesnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się zarówno w tych tradycyjnych, jak i bardziej nowomodnych wnętrzach. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu tablice ogłoszeniowe i magnetyczne o różnych rozmiarach, kształtach i wykończeniach, a co za tym idzie bez problemu dopasują Państwo idealny model do swojej szkoły, biura czy innego miejsca publicznego. Nasze nowoczesne witryny nie zajmują dużo miejsca i nie stanowią problemu przy ich późniejszym transporcie i ewentualnej zmianie miejsca. W swojej ofercie posiadamy zarówno gabloty ogłoszeniowe ścienne, jak i takie wolnostojące - dostępne z jednym lub dwoma skrzydłami. Posiadamy zarówno gabloty zewnętrzne i wewnętrzne, które można zamykać na sztandar i klucze, albo modele z drzwiami, które są przesuwane. Lublin to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Wszystkie oferowane przez nas gabloty są wysokiej jakości, dzięki temu, że zostały stworzone z najlepszych materiałów, są odporne na uszkodzenia i różnego rodzaju zarysowania, a co za tym idzie, posłużą Państwu z powodzeniem przez długi okres czasu.

Nasze gabloty są także niezwykle łatwe w montażu oraz obsłudze, a także bezproblemowe w utrzymaniu czystości. Oprócz wysokiej jakości, cechuje je też bardzo atrakcyjna cena, która na pewno przypadnie Państwu do gustu. Nasze gabloty są niezwykle efektowne, więc na pewno przypadną do gustu zarówno Państwu, jak i osobom, którym będą przeznaczone wywieszone w nich informacje.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.