Kosze betonowe szare kwadratowe

Kosz betonowy

Idealna mała architektura miejska powinna łączyć w sobie kilka cech. Pierwszą z nich są oczywiście walory wizualne, które pozwalają mieszkańcom oraz turystom cieszyć oko. Drugim aspektem, którym powinno kierować się podczas wyboru odpowiednich produktów, zdecydowanie jest jakość wykonania. Wyroby znajdujące się w przestrzeni miejskiej powinny być odporne na ewentualne uszkodzenia, a także niekorzystne czynniki atmosferyczne, na które z pewnością będą narażone. Trzecim, równie ważnym, kryterium podczas wyboru odpowiednich elementów wyposażenia jest funkcjonalność. Lublin to miasto wielkich możliwości, a my zapewniamy naszym klientom najlepszą z nich, oferując kosze betonowe w doskonały sposób łączące wszystkie wyżej wymienione cechy.

Atrakcyjne wizualnie, solidnie wykonane, a także praktyczne kosze na śmieci znajdą zastosowanie w wielu zróżnicowanych miejscach - przy chodnikach, w parkach, a także przy wszelkich obiektach użyteczności publicznej. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ich prosty, ale nowoczesny i bardzo uniwersalny design, a także możliwość wybrania spośród wielu przygotowanych przez nas wariantów. Oferujemy kosze betonowe szare, białe, a także żółte, które dostępne są w zróżnicowanych kształtach oraz rozmiarach. W sprzedaży posiadamy również kosze na śmieci z praktycznym zadaszeniem. Proponujemy konkurencyjne ceny, a także wyroby o ponadprzeciętnej jakości, które wykazują się trwałością, a także wyjątkową odpornością nie tylko w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, ale także wandalizmu.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.