Meble na wymiar

Meble na wymiar

W urządzaniu przestrzeni biurowej musimy być szczególnie rozważni, ponieważ biuro powinny wypełniać dobrze zwymiarowane meble, które zajmują jak najmniej przestrzeni wspólnej, ale dają jak najwięcej przestrzeni użytkowej.

Meble na wymiar to idealne rozwiązanie szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że możemy dokładnie określić ich wymiary, materiały, z jakich mają być zrobione, kształty, czy kolory. Czy biuro mieści się w stolicy, czy może Lublin jest jego siedzibą, meble powinny zawsze dobrze i z klasą prezentować przestrzeń i być również wizytówką. Sklep oferujący meble na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, gdyż tylko meble odpowiednio zwymiarowane będą w stanie w optymalny sposób wypełnić przestrzeń. Zaokrąglone krawędzie, niższe szafki, a może odpowiednio zaprojektowane kontenery biurowe na półkach - to zdecydowania ułatwia prace i podnosi efektywność w działaniu wszystkich pracowników. Zoptymalizowane meble na wymiar to nie tylko wydatek, ale inwestycja w jakość, w odpowiednie warunki pracy i komfort całego zespołu. Niejeden sklep zaoferuje nam standardowe meble, które niekoniecznie sprawdzą się w naszym biurze, a tylko meble na wymiar będą w stanie stworzyć ergonomiczną przestrzeń. Czy w grę wchodzi codzienna praca, czy może kwestia archiwizacji dokumentów, to odpowiednie meble są w stanie ułatwić pracę wszystkim.

Nasza firma oferuje meble tradycyjne, drewniane, jak również bardziej nowoczesne, metalowe. Wszystko zależy od decyzji klienta i jego indywidualnego zamówienia, które z należytą starannością i jakością jest realizowane w najkrótszym możliwym czasie. Przy projektowaniu biura warto uwzględnić wcześniej charakter i przeznaczenie poszczególnych przestrzeni, które następnie poprzez dobór odpowiednich mebli można przekształcić w wydajne miejsca pracy. Solidność, jakość, konkurencyjność cen i szybkość wykonania to cele, jakie przyświecają nam każdego dnia i które sprawiają, że klienci chętnie wracają i ponownie korzystają z naszych usług, wybierając nasze flagowe produkty, jakimi są meble na wymiar.

Nasze wyroby wykonujemy na terenie takich miast jak Warszawa oraz Lublin. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej siedzibie. Adres: Lublin, ul. Smoluchowskiego 2.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.