Szafy nauczycielskie - Meblościanki i segmenty do pokoju nauczycielskiego

Segmenty nauczycielskie

Każda placówka oświatowa jest miejscem, gdzie znajduje się wiele dokumentów lub materiałów. Szczególnie, jeśli chodzi o pokoje nauczycielskie. Każdy z nauczycieli musi mieć tam miejsce na przechowywanie swoich przyborów, pomocy dydaktycznych, a także podstawowych dokumentów i sprawdzianów uczniów. Wszystko to zajmuje wiele miejsca. Z tego powodu jednym z niezbędnych przedmiotów są szafy nauczycielskie.

Szafy do pokoju nauczycielskiego pomagają uporządkować przestrzeń. W ten sposób każdy nauczyciel może mieć wyznaczone miejsce na własne przedmioty. W pomieszczeniu zapanuje porządek, który znacznie poprawi komfort pracy. Łatwiej też będzie można się odprężyć między kolejnymi zajęciami. Produkowane przez nas meblościanki to proste szafy, utrzymane w klasycznym stylu. Stawiamy na funkcjonalność, dlatego w sprzedaży są poszczególne segmenty, które można dowolnie kompletować, by idealnie dostosować pomieszczenie do potrzeb.

Wszystkie segmenty posiadają szafki zamykane na klucz - świetne zabezpieczenie oraz odrobinę prywatnej przestrzeni dla każdego nauczyciela. Nasz sklep internetowy, którego siedzibą jest Lublin, posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu różnorodnych mebli. Dzięki temu produkowane przez nas meblościanki są niezawodne, wytrzymałe oraz trwałe. Wykonujemy je bardzo precyzyjnie, żeby były zakupem na lata. Wiemy, że każdy nauczyciel może mieć indywidualne oczekiwania co do umeblowania, dlatego oferowane przez nasz sklep szafy-segmenty są świetnym rozwiązaniem.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.