Kosze na śmieci i mała parkowa architektura

Kosze parkowe i miejskie

Elementami, które mają istotny wpływ na estetykę terenów miejskich jest mała, miejska architektura parkowa. Zieleń trawy w parkach, na skwerach i na placach zabaw to nie wszystko. Architektura to również kosze betonowe, uliczne, czy pojemniki na piasek i sól. Warto również wziąć pod uwagę, że parkowa architektura to również donice wykonane z betonu lub drewna. Mogą przybierać różne kształty oraz wielkości. Posadzenie w nich kwiatów zdecydowanie podnosi atrakcyjność całej okolicy. Spacer w takiej okolicy przynosi znacznie więcej satysfakcji.

Mała huśtawka w parku to pomysłowe rozwiązanie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych, którzy poszukują idealnego miejsca do odpoczynku, czy też czytania książek i prasy. Miejska ławeczka ustawiona w alejkach pełnych zielonych drzew to element, który jest nie tylko estetyczny, ale i użyteczny. Chwila odpoczynku na wygodnym siedzisku jest na wagę złota i z pewnością zostanie doceniona przez przechodniów.

Estetykę każdego parku wbrew pozorom może podnieść również mała, ozdobna popielnica. Może być umieszczona osobno, lub na nowoczesnych koszach parkowych. Zastosowanie koszy metalowych i betonowych oraz popielnic skłania również do dbania o otoczenie i porządek w nim. Wszystkie wymienione elementy doskonale skomponują się z roślinnością posadzoną w parkach i na skwerach. Wszystkie produkty, które oferuje nasz sklep wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które są w pełni odporne na uszkodzenia i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.