Kosze na śmieci Eko Prestige

Kosz prestige eko do sortowania odpadów

Służące segregowaniu odpadów kosze na śmieci Eko Prestige to kolekcja, która łączy w sobie nowoczesny design, praktyczne zastosowanie, a także ponadprzeciętną jakość. Produkty zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia. Kosze produkcyjnie oklejono naklejkami informującymi, do jakiego typu odpadów są przeznaczone. Na uwagę zasługuje antypoślizgowa guma znajdująca się na podstawie, która pozytywnie wpływa na stabilność wyrobów. Kosze Prestige Eko to rozwiązanie skierowane do osób, które oprócz funkcjonalności cenią sobie również staranne i solidne wykonanie produktów.

Kosze Prestige Eko posiadają specjalne tłoczenie, które umożliwia zastosowanie uchwytu na worek. Przeznaczone są na takie rodzaje odpadów, jak szkło bezbarwne, szkło kolorowe, metale, tworzywa sztuczne, aluminium, papier, zużyte baterie, a także inne odpady. Dostępne są bez wkładów, jednak można zastosować w nich wkłady metalowe lub plastikowe. Lublin to miasto, w którym działamy, ciesząc się niezmiennie doskonałymi opiniami zadowolonych z naszych usług klientów nie tylko z tego miasta. Proponujemy produkty wysokiej jakości, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że kolekcja koszy stalowych lakierowanych proszkowo, przeznaczonych do segregowania odpadów spełni Państwa oczekiwania i pozytywnie zaskoczy nie tylko jakością, ale także wyglądem. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną ofertą do składania zamówień.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.