Parawany - wersja ekonomiczna

Chcesz tymczasowo podzielić przestrzeń biurową bez stawiania ścianek działowych? W asortymencie naszego sklepu znajdziesz kolorowe parawany ekonomiczne, które jednocześnie mogą pełnić funkcję przenośnej tablicy informacyjnej, na której można umieszczać różnego rodzaju ogłoszenia. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się nie tylko w biurach, ale również w instytucjach, takich jak urzędy czy szkoły. W sprzedaży mamy wysokiej jakości przegrody, wykonane z kolorowej tkaniny rozpiętej na aluminiowej ramie. Aby korzystanie z nich było jak najbardziej komfortowe, parawany są umieszczone na kółkach umożliwiających szybkie ich przenoszenie i ustawianie.

W sprzedaży mamy tablice informacyjne dwuelementowe oraz trójelementowe. Oprócz tego w naszym sklepie możesz wyposażyć się w wiele innych, przydatnych akcesoriów biurowych, takich jak między innymi wygodne krzesła, stoły konferencyjne czy przydatne na szkoleniach i spotkaniach flipcharty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.