Metalowe kosze na śmieci wolnostojące

Metalowy kosz wolnostojący

Nasz sklep, którego siedzibą jest Lublin, oferuje metalowe kosze na śmieci wolnostojące, uliczne. W ofercie posiadamy kosze uliczne w kilkunastu wzorach i różnorodnych kolorach. Wolnostojące kosze na śmieci to idealny sposób na zachowanie porządku w miejscach publicznych, które nierzadko jest ignorowane.

Kosze, które oferuje nasz sklep wykonane są z solidnych materiałów, odpornych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Spełniają ponadto funkcję estetyczną w miejscu, w którym są umieszczane. Metalowe kosze mają możliwość zakotwienia w podłożu, co uniemożliwi przewracanie przedmiotu. Metalowe konstrukcje są ponadto odporne na ewentualne odkształcanie. Cenimy sobie zaufanie Klientów, dlatego dążymy do odpowiadania na ich rosnące potrzeby. Grono wykwalifikowanych pracowników z przyjemnością odpowie na Państwa wszelkie pytania i zastrzeżenia. Kosze, które znajdują się w naszym asortymencie dostępne są również w wersjach pokrytych farbą proszkową.

Oferujemy również kosze ocynkowane z popielnicą, która może okazać się pomocna na terenach miejskich. Niektóre kosze są idealnym rozwiązaniem w zakresie segregacji odpadów, która obecnie jest wymagana nie tylko w miejscach publicznych, ale i gospodarstwach domowych. Oferujemy możliwość umieszczenia w koszu metalowego wiadra, które z pewnością ułatwi opróżnianie pojemnika ze śmieci. Kosze uliczne występują w wersjach metalowych i drewnianych - mocowanych do specjalnych słupków. Zapewniają one stabilność. Niektóre opcje posiadają również daszek chroniący przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych.

Dla nadania żywej kolorystyki w miejscach takich jak: parki, skwery, rynki w większych miastach - warto postawić na kosze pokryte farbą odporną na odpryski. Wszystkie propozycje, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, z pewnością sprostają wszelkim wymaganiom.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.