Flipcharty

Flipcharty do prezentacji biurowych

Oferowane przez nas flipcharty prezentacyjne doskonale wpiszą się w oczekiwania różnych grup odbiorców. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwie linie produktów o tym profilu, mianowicie Mobile oraz Economic. Wszystkie dystrybuowane przez nas tablice doskonale sprawiają się podczas różnego rodzaju prelekcji, wykładów, szkoleń, prezentacji, debat, przemówień oraz konferencji.

Linia Mobile jest serią ekskluzywnych tablic dedykowanych wymagającym klientom. Z jednej strony wspomniane flipcharty prezentacyjne charakteryzują się połyskującą lakierowaną powierzchnią, z drugiej natomiast pozwalają na bardzo łatwą i szybką wymianę bloków, co jest nieocenioną pomocą podczas bardziej wymagających i wyczerpujących szkoleń. Ponadto, opisywaną tablicę można bardzo łatwo transportować. Dzięki temu może ona być z powodzeniem stosowana również podczas sesji szkoleniowych organizowanych w różnych miastach Polski.

Inną dostępną w naszej ofercie linią produktów są tablice Economic. Jak sugeruje nazwa, uprzednio wymienione flipcharty cechują się dogodną ceną oraz nienaganną jakością wykonania. Osoby zainteresowane ich nabyciem pochodzą z różnych miast, takich jak na przykład Lublin, Poznań, czy Gdańsk. Wyróżniające się znakomitym kontrastem tablice Economic są więc adekwatnym rozwiązaniem dla różnych grup odbiorców bez względu na to, jaką kulturę i mentalność reprezentują. Dodatkowym udogodnieniem jest intuicyjny mechanizm regulacji stelażu, wskutek którego obsługa tablicy jest łatwa i przyjemna.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.