Kosze stalowe miejskie

Miejski kosz stalowy

Solidnie wykonane, eleganckie i praktyczne. Tak w kilku sformułowaniach można scharakteryzować asortyment znajdujący się w tym dziale produktów. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu różnorodne kosze stalowe miejskie i już na początku możemy zapewnić, że zostały one wykonane z wysokiej jakości komponentów.

Nasze propozycje sprawdzą się do dużych i małych miast, ale można je także wykorzystać w gminach i na wsiach. Kosze stalowe charakteryzują się odpornością na działania czynników zewnętrznych. Odporne są przede wszystkim na wiatr, silne opady deszczu i mróz. Nie groźne im także akty wandalizmu. Kosze miejskie zostały bowiem dodatkowo wzmocnione, wykonane je ze zespawanych ze sobą rur, ocynkowano i pomalowano metodą proszkową. Projektanci krajobrazów z pewnością docenią fakt, że kosze miejskie dostępne są w kilku modnych kolorach. Bez większych przeszkód nasz sklep umożliwia złożenie zamówienia na dowolną ilość śmietników w odcieniach czerni, zieleni czy brązie. Dostępne są także odcienie złota, czerwonego, żółtego i pomarańczowego. Jeśli więc interesują Państwa stalowe kosze miejskie, to zachęcamy do przeglądania całego asortymentu. Gwarantujemy, że wśród wszystkich zasobów znajdą się pojemniki na śmieci o różnych pojemnościach i kształtach. Mamy coś w klasycznym i nowoczesnym nurcie.

Nasz sklep działa w mieście Lublin, ale katalogi koszy miejskich stalowych można obejrzeć także poniżej. Dlaczego warto, wybrać stalowe śmietniki? Gdzie najbardziej się one sprawdzą? Tego typu produkty z powodzeniem można wykorzystywać w parkach, na ulicach dużych miast, przed sklepami, szkołami, przedszkolami i szpitalami. Kosze stalowe, to także doskonały wybór na osiedla i place zabaw. Jak już wcześniej wspomniano produkty są odporne na działania czynników zewnętrznych i nie przeszkadza im nadmierne nasłonecznienie czy też niskie temperatury. Nasze kosze mają różną pojemność, ładnie się prezentują i w prosty sposób można je opróżniać. Wystarczy zwolnić mechanizm z workiem lub wkładem i gotowe.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.