Wygodne ergonomiczne fotele gabinetowe do komputera Profim Bejot

Fotel gabinetowy Bejot

Dystrybuowane w naszej ofercie fotele gabinetowe spełnią oczekiwania różnych grup użytkowników. Doskonale nadają się one bowiem zarówno do biura, do gabinetu, jak i do komputera. Prezentowane przez nas krzesła są również niezwykle wygodne oraz ergonomiczne. Dzięki temu praca staje się mniej męcząca i zdecydowanie bardziej efektywna. Nasze portfolio krzeseł biurowych bazuje na produktach marki Profim Bejot, kore charakteryzują się nienaganną jakością oraz starannym wykończeniem.

Z tego też powodu konsumenci bardzo cenią sobie fotele obrotowe wspomnianego producenta. W naszym asortymencie znajdują się zróżnicowane linie foteli, korę bez żadnego cienia wątpliwości uznać można za ergonomiczne. Wśród nich znaleźć można praktyczne krzesła Jott, których oparcie wypełnione zostało przepuszczającymi powietrze materiałami, fotele String, które znakomicie pasują zarówno do gabinetu, jak i do biura oraz innowacyjna linia foteli Veris sygnowanych logiem firmy Profim Bejot, które dzięki swojej innowacyjnej funkcjonalności doskonale nadają się do komputera oraz sal konferencyjnych.

Wszystkie wspomniane przesłanki dobitnie potwierdzają, że fotele gabinetowe marki Profim Bejot są wyjątkowym produktem, który jest w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Są one nie tylko przyjazne z punktu widzenia codziennego użytkownika, ale także niezwykle estetyczne. Sprawia to, że zakupione u nas fotele gabinetowe dobrze wkomponowują się do wnętrz o zróżnicowanych aranżacjach.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.