Biurka elektryczne

Pracujesz przy komputerze i przez to prowadzisz siedzący tryb życia? W swojej ofercie mamy innowacyjne biurka elektryczne z regulacją wysokości, które umożliwią Ci szybką zmianę pozycji podczas pracy! Standing desk to świetne rozwiązanie dla każdego pracownika biurowego. Dzięki temu patentowi możesz zadbać o swój kręgosłup, nie odrywając się od codziennych obowiązków zawodowych.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu w Lublinie biurka regulowane elektrycznie charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Ergonomiczny stelaż zapewnia stabilność konstrukcji w każdej pozycji i umożliwia wygodne korzystanie z opcji standing desk. Blat pokryty jest odporną na zarysowania i zabrudzenia proszkowaną powłoką, dzięki czemu sprzęt zachowuje doskonały wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu. W sprzedaży mamy blaty o wymiarach 120 x 80 cm, 120 x 70 cm oraz 120 x 60 cm. Dwusilnikowy system umożliwiający elektryczną regulację wysokości umożliwia użytkownikowi płynne i szybkie przejście z pozycji siedzącej do stojącej i odwrotnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.