Parawany/Ścianki ekspozycyjne

Ścianka ekspozycyjna trójdzielna

Kilkuskrzydłowe ścianki ekspozycyjne stanowią bardzo dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wyeksponowania informacji albo wydzielenia przestrzeni w pomieszczeniu. Estetycznie wykonane parawany sprzyjają organizacji miejsca. Przede wszystkim sprawdzają się w takich miejscach użyteczności publicznej, jak szkoły, przychodnie, muzea, czy też ośrodki kultury.

Tablice oferowane przez nasz sklep Emi Plus posiadają stabilny metalowy stelaż i dostępne są w trzech wersjach: korkowej, tekstylnej oraz suchościeralno-magnetycznej. Korkowe i tekstylne ścianki ekspozycyjne często stosowane są podczas różnego rodzaju prezentacji szkolnych, takich jak obchody ważnych rocznic, wydarzenia w życiu szkoły, czy dzień patrona. Bardzo często korzystają z nich także muzea podczas organizowania wystaw tymczasowych.

Parawany białe suchościeralno-magnetyczne są bardziej uniwersalne, ponieważ wykorzystamy je nie tylko do powieszenia informacji (np. w przychodni, szkole, czy firmie), ale możemy po nich także pisać (np. w trakcie lekcji czy spotkania). Dostępne modele ścianek mają różne rozmiary i są dostępne w wersji zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej (zaopatrzone są w kółka, które ułatwiają ich przemieszczanie), dzięki czemu mogą wybrać Państwo te, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom. Lublin to miasto, w którym mieści się nasz sklep. Zamówione online ścianki ekspozycyjne mogą Państwo odebrać osobiście, a jeśli potrzebna będzie pomoc w ich transporcie, oferujemy usługi firmy przewozowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.