Szafy zamykane na segregatory i tajne dokumenty i akta

Zalecane przy wdrażaniu RODO w firmie

Szafa na dokumenty tajne

Firma Emi Plus oferuje Państwu wysokiej jakości meble do przechowywania akt wymagających poufności. Sklep dysponuje pancernymi szafami i szafkami zamykanymi na klucz, dzięki którym mogą Państwo bez obaw bezpiecznie przechowywać dokumenty niejawne oraz tajne dokumenty. W zależności od ich specyfikacji podzieliliśmy je na dwie grupy: spełniające wymagania zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z 18 października 2005 roku, dla wszystkich administracji z wyjątkiem MON przeznaczone dla pionu Ministra Obrony Narodowej Wyposażenie, jakie oferujemy Państwu, dostosowane jest do stopnia poufności danej dokumentacji:

  • klasa A – dokumenty niejawne
  • klasa B – dokumenty tajne
  • klasa C – dokumenty ściśle tajne

Bezpieczeństwo poufnych dokumentów zawsze warunkowane było przez odpowiednie przepisy, jednak dodatkowy nacisk na zachowanie właściwych procedur wywarło nowo wprowadzone przez Unię Europejską Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Dzięki przejrzystemu podziałowi mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w takie szafy oraz szafki pancerne zamykane na klucz, które będą najbardziej kompatybilne z Państwa potrzebami i rangą konkretnych akt. Szafy bez problemu zmieszczą segregatory z dokumentami, natomiast mniejsze szafki można wykorzystać do przechowywania drobniejszych dokumentów (jak np. korespondecja).

Polecane przez nas zamykane pancerne szafy na dokumenty wyprodukowano z grubej blachy, zaopatrzono je w listwy antywłamaniowe oraz wytrzymałe zamki. Wszystkie zastosowane rozwiązania sprawiają, że oferowane szafy są wytrzymałe i bardzo trudne do sforsowania. Dzięki niezawodnym systemom zabezpieczającym mają Państwo pewność, że dostęp do najważniejszych danych Państwa firmy jest ściśle strzeżony, a zgromadzone w szafach segregatory z dokumentami są bezpieczne i zachowują swoją poufność. Najwyższą jakość wszystkich proponowanych przez nas produktów potwierdzają certyfikaty i atesty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Świadomość, że wszystkie dokumenty niejawne i tajne papiery są dobrze zabezpieczone jest bardzo istotna, zwłaszcza w przypadkach, kiedy dysponujemy pismami o randze państwowej, na dostęp do których zezwolenie powinny mieć tylko wyznaczone osoby, a także w świetle nowo wprowadzonego RODO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniej szafy pancernej na dokumenty o odpowiednim dla Państwa rozmiarze, pojemności czy liczbie półek. Odpowiednio wybrane szafy pancerne będą Państwu skutecznie służyć przez wiele lat. Miasto, w którym działa stacjonarnie nasz sklep to Lublin. Możliwy jest odbiór osobisty kupionych produktów, natomiast w przypadku braku własnego transportu oferujemy Państwu dostarczenie towaru za pośrednictwem firmy przewozowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.