Kubły biurowe do gabinetu na śmieci

Kubeł na śmieci

Zastanawiasz się, gdzie kupić estetyczne i trwałe kubły biurowe? Sklep Emi Plus ma dla ciebie idealne rozwiązanie. Oferowane przez nas kubły na śmieci sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Ich ponadczasowy, elegancki wygląd sprawia, że idealnie sprawdzą się jako kubły do gabinetu, czy kubły biurowe.

Oferowany przez nas model Room Basket występuje w czterech wariantach kolorystycznych: satynowanym, nierdzewnym, czarnym i białym oraz w trzech rozmiarach: 7 litrów, 9 litrów i 18 litrów. Dodatkowo, w linii występują również kubły na śmieci z pokrywą. Ten model, jako jedyny ma pojemność aż 45 litrów. Występuje wyłącznie wersji ze stali nierdzewnej. Malowane i nierdzewne kubły do biura Room Basket to doskonały przykład jakości i wytrzymałości stwierdzonej przez szerokie grono zadowolonych klientów. Zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, aby jak najlepiej spełniać swoją funkcję w biurze, czy gabinecie. Ich spód posiada antypoślizgowe wykończenie, dzięki czemu śmietnik nie przesuwa się po delikatnym dotknięciu stopą.

Komfort korzystania z Room Basekt to także zastosowanie systemu mocującego worek. Ponadto kubły na śmieci Room Basket posiadają Pozytywną Opinię Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Sklep Emi Plus oferuje kubły na śmieci Room Basket w atrakcyjnych cenach. Nasi doradcy czekają na Państwa pytania i zamówienia telefoniczne, a także e-mailowe. Chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy, czy instytucji.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.