Fotele selektywne

Nowoczesne fotele ergonomiczne do biura

Obecnie pracownicy umysłowi zazwyczaj ze względu na charakter pracy - prowadzą siedzący tryb życia. Z czasem może to negatywnie odbijać się na zdrowiu fizycznym - w szczególności na odcinkach kręgosłupa oraz miednicy. Chcąc zapewnić komfort sobie oraz swoim pracownikom idealnym rozwiązaniem okażą się być fotele selektywne. Odpowiednie zaprojektowanie oraz wyprofilowanie zapewnia komfort nawet po całym dniu pracy spędzonym w pozycji siedzącej. Fotele posiadają szerokie możliwości regulacji różnych płaszczyzn - dzięki czemu każdy może wybrać idealne ustawienia dla swoich potrzeb. Wiele z modeli posiada oparcie z wytrzymałej siatki materiałowej, która pozwala na przepuszczanie powietrza, zapewniając dodatkowy komfort za sprawą przewiewności.

Komfort oraz ergonomia to nie wszystko, co cechuje dobrej jakości meble. Fotele selektywne to również elegancja i piękne wykonanie. Z tego powodu obecność tego typu mebli podkreśli profesjonalizm oraz pozycję każdej placówki / przedsiębiorstwa. Oprócz tego cechuje je wyjątkowe wykonanie. Oferowane meble zostały wykonane z mocnych tworzyw, zawierają elementy z aluminium lub zostały obite przy pomocy skóry naturalnej oraz eko-skóry. Oprócz tego marka Emi Plus posiadająca siedzibę w mieście Lublin oferuje szeroki wachlarz różnego rodzaju foteli. Z tego powodu asortyment okaże się idealny do spełniania wszelkich potrzeb. Fotele świetnie sprawdzą się w każdym biurze, urzędzie, szkole, czy innych miejscach gdzie praca wymaga siedzącego trybu życia.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.