Wygodne krzesła konferencyjne Nowy Styl

Krzesło do sali konferencyjnej Nowy Styl

Udana konferencja zależy nie tylko od merytorycznej treści oraz wartościowej prezentacji, ale również od wyposażenia sali - a przede wszystkim, wygody uczestników. Krzesła do sali konferencyjnej prezentowane w naszym sklepie są wygodne i cechuje je nowy styl - dostępne są zarówno wersje tradycyjne, jak i funkcjonalne modele z podkładkami.

Wygląd sali w której odbywają się ważne spotkania, biznesowe prezentacje czy szkolenia jest istotny dla każdego, kto dba o swoją markę - wszak to dbanie o szczegóły jest naszą najważniejszą wizytówką. Spraw, aby każdy kogo będziesz gościł w swojej firmie, poczuł się ważny i wyjątkowy. Krzesła do sali konferencyjnej powinny być odpowiednio przestronne i umożliwiające swobodny ruch - zwłaszcza, gdy mówimy o modelach z podkładkami.

Wygodne i miękkie materiały użyte przy produkcji oraz wytrzymała i solidna konstrukcja sprawią, że umeblowanie będzie miało nowy styl, zachowując jednocześnie profesjonalny wygląd. Pamiętaj, że odpowiednio wybrane wyposażenie biura i pomieszczeń, może posłużyć przez długie lata - warto zwrócić szczególną uwagę podczas jego wyboru. Nasze produkty to fuzja nowoczesnego designu i najlepszego wykonania, a wszystko to w najatrakcyjniejszych cenach na rynku! Warto zadbać o wygodę naszych słuchaczy - krzesła do sali konferencyjnej zapewnią komfort oraz pozwolą skupić się na zdobywaniu wiedzy. Nasz sklep oferuje wygodne, solidnie wykonane produkty wysokiej jakości, które wyróżnia nowy styl i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.