Wygodne krzesła i fotele pracownicze do biura i komputera Profim

Wyposażenie każdego biura nie może się obyć bez odpowiednio dobranych foteli i krzeseł biurowych do pracy przy komputerze. We współczesnych czasach większość pracy zawodowej wykonujemy właśnie w ten sposób, więc odpowiednio dobrane, wygodne i ergonomiczne krzesła i fotele do komputera pozwolą im na komfort pracy i brak problemów z zachowaniem odpowiedniej postawy.

Biurowe krzesła i fotele muszą być współcześnie dobrane w taki sposób, aby można było je dopasować do indywidualnych wymagań każdego pracownika, jego wzrostu, wagi oraz konieczności pracy w odpowiedniej odległości od ekranu komputera. Krzesła i fotele ergonomiczne dla pracowników to przede wszystkim takie, które są dobrze wyprofilowane dla kręgosłupa. Pracownicze meble tego typu marki Profim dostępne w naszej ofercie pozwalają pracować dłuższy czas w tej samej pozycji bez bólu pleców, szyi i kręgosłupa.

Niektóre znajdujące się w naszej ofercie meble pracownicze Profim do komputera mają także właściwości rehabilitacyjne. Dzięki właściwie wyprofilowanemu siedzisku i oparciu pozwalają poradzić sobie z problemami z kręgosłupem, które we współczesnych czasach ma coraz więcej osób. Meble biurowe marki Profim dostępne w naszej ofercie to zróżnicowane modele pozwalające na odpowiednie urządzenie całego biura, zgodnie z planowaną aranżacją. Meble te będą idealne dla pracowników, o których zdrowie i wygodę musi dbać każdy pracodawca, ale posłużą także świetnie jako wyposażenie miejsc reprezentacyjnych, sal konferencyjnych i szkoleniowych, w których odbywają się szkolenia czy spotkania z istotnymi partnerami biznesowymi.

Wykonane z najwyższą starannością, z materiałów o wysokiej jakości meble biurowe Profim mogą posłużyć przez wiele lat, są bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości i estetyczne. Użycie ich w planowanej aranżacji biura zapewni wszystkim pracownikom wygodę pracy, a całej przestrzeni - wysoką estetykę i elegancką, nowoczesną stylizację przyczyniającą się do wykreowania odpowiedniego wizerunku firmy.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.