Podnóżki

Metalowy podnóżek do apteki

Podnóżki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie wystarcza własny wzrost. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek sięgać do najwyższej półki i mimo największych starań nie wyjąć pożądanego przedmiotu? Czy nie potrzebowałeś wtedy kilku dodatkowych centymetrów, które zbliżyłyby Cię do upragnionego celu? Takie sytuacje bywają frustrujące, zwłaszcza wtedy, gdy nie ma czasu na zbędne ruchy, a przedmiot z najwyższej półki jest potrzebny w tym momencie. Nie ma jednak powodów do obaw, rozwiązanie jest prostsze niż sądzisz. W naszej ofercie proponujemy podnóżki w pięciu wariantach, które sprawdzą się w gabinecie lekarskim, archiwum czy punkcie rejestracyjnym- wszędzie tam, gdzie trzeba sięgnąć wyżej.

Podstawowe modele zawierają jeden stopień, kolejne zbudowano z dwóch stopni lub maksymalnie trzech. Wszystkie zbudowane są ze stabilnych, czterech nóżek, które zapewniają bezpieczne podparcie. Nóżki wykończone są dodatkowo gumową powłoką, która chroni powierzchnię podłogi przed zarysowaniami i zwiększa jeszcze stabilność konstrukcji. Nasadki gumowe zapobiegają ewentualnym przesunięciom podnóżka. Z kolei materiał, który pokrywa powierzchnię, na której stawiane są stopy, wzbogacono o składnik przeciwpoślizgowy, co czyni podnóżek jeszcze bezpieczniejszym. Poza walorem praktycznym podnóżki mają bardzo uniwersalny wygląd, przez co stanowią neutralny element wyposażenia nierzucający się w oczy. Produkty dostępne są stacjonarnie w mieście Lublin oraz udostępnione w formie zdjęć na poniżej stronie internetowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.