Tablice tekstylne na zamówienie / na wymiar

Tablica tekstylna z niebieską tkaniną

Tablice tekstylne, oferowane przez nasz sklep, to produkty przeznaczone do użytku w szkołach, świetlicach oraz różnych biurach i instytucjach. Służą one głównie do przypinania kartek z bieżącymi informacjami, ale również doskonale sprawdzą się do innych zadań. Nasze tablice materiałowe sprzedajemy w różnych wymiarach, dzięki czemu możesz z powodzeniem wybrać produkt dostosowany do swoich oczekiwań. Dla najbardziej wymagających klientów produkujemy również tablice materiałowe na zamówienie, które pozwalają całkowicie dostosować je do potrzeb.

Tablica na wymiar to doskonałe rozwiązanie, w szczególności jeśli poszukujesz większego formatu. Oferowane przez nas produkty wykonane są z materiału wysokiej jakości, w różnych kolorach. Drewniana ramka zapewnia im solidność oraz wysokie walory estetyczne. Dzięki elementom mocującym, załączonym w zestawie, montaż tych tablic jest niezwykle prosty i szybki. Wygodne mocowania zapewniają dużą stabilność oraz bezpieczeństwo.

Zamówienia są realizowane przez nas w bardzo szybkim tempie. Również produkty robione na wymiar, wykonujemy ekspresowo, z zachowaniem najwyższej staranności. Jeżeli interesują Cię nasze tablice tekstylne, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Niezależnie od tego, czy planujesz wybrać gotowy produkt, czy sięgnąć po tablicę na zamówienie, nasz sklep da Ci gwarancję pełnego zadowolenia. Działamy na terenie miasta Lublin, ale z przyjemnością rozszerzamy nasz zasięg na pozostałe miejscowości. Serdecznie zapraszamy do ścisłej współpracy.