Metalowe stoły warsztatowe z szafkami do garażu Techno Light

Szafka warsztatowa Techno Light

W każdym domu jest potrzebne miejsce, gdzie można w spokoju pracować. Nie inaczej jest z przydomowym warsztatem. Mało kto ma możliwość stworzenia osobnego warsztatu, który będzie spełniał wszystkie potrzeby. Codzienne zajęcia oraz prace warsztatowe najczęściej wymagają udania się do garażu. Tam nie ma problemu jeśli coś się pobrudzi i jest miejsce na swobodną pracę. Co można jednak zrobić, żeby to zajęcie było jeszcze przyjemniejsze?

Świetnym pomysłem jest odpowiednie przygotowanie przestrzeni. Myśląc o odpowiednim wyposażeniu warto przyjrzeć się takim elementom jak stoły warsztatowe. Te solidne, metalowe konstrukcje pozwalają na wygodną pracę. Wystarczy wybrać odpowiedni model - sklep internetowy posiada najróżniejsze rozmiary, szerokości blatów oraz wybór z szafkami lub bez. Odpowiednie stoły do warsztatu pozwalają znacznie ułatwić pracę. W tym celu powstała przedstawiona seria stołów Techno Light. Te w pełni profesjonalne stoły warsztatowe wyróżniają się szeroką funkcjonalnością. Nadają się zarówno do dużych warsztatów, jak i do garażu domowego majsterkowicza.

Modele z szafkami umożliwiają na odpowiednią segregację narzędzi. Dzięki temu stoły warsztatowe Techno Light pozwolą ci z łatwością utrzymać porządek w miejscu pracy. Wysokogatunkowe metalowe profile, z jakich zostały stworzone, są wyjątkowo wytrzymałe i solidne. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór profesjonalnych stołów Techno Light o szerokim zastosowaniu. Jeśli szukasz czegoś do warsztatu, co pomoże zapewnić ci ład i porządek w pracy - trafiłeś we właściwe miejsce!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.