Metalowe szafki i kasetki na klucze i pieniądze

Szafki i kasetki metalowe

Dokumenty biurowe, klucze do poszczególnych pomieszczeń, a w szczególności pieniądze powinny być przechowywane w taki sposób, aby nikt poza uprawnionymi osobami nie miał do nich dostępu. Do tego celu służą metalowe kasetki oraz szafki zamykane na klucz, które prezentuje Państwu nasz sklep online.

Metalowe kasetki posiadają różne wielkości, ale każda wyprodukowana została ze stali. Dzięki temu są one odporne na wszelkie warunki panujące w biurze, a także na uszkodzenia mechaniczne. Stal nierdzewna nie ulega korozji. Jest to element, który posłuży Państwu przez wiele lat. W kasetce znajdują się specjalne przegródki na klucze, które możemy chować po zamknięciu poszczególnych pomieszczeń lub do przechowywania w nich kluczy zapasowych. Będą ponadto bezpiecznym schowkiem na pieniądze dla tych, którzy nie posiadają sejfu.

Szafki metalowe posiadają niewielkie przegródki, które zabezpieczą całą zawartość przed niepożądanymi osobami. Spełnią swoją funkcję jako meble na klucze oraz na pieniądze. Z racji, że posiadają metalowe okucie, są ciężkie, a co za tym idzie trudniej je skraść niż kasetkę. W celu zwiększenia bezpieczeństwa warto umieszczać kasetki w przegródkach szafki, co wzmocni ich ochronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą online lub odwiedzenia naszego oddziału w mieście Lublin.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.