Planery i tablice z kalendarzem

Planer suchościeralny

Planowanie jest oczywistą kwestią w zarządzaniu każdym przedsiębiorstwem / placówką. Niezwłoczną pomocą z pewnością okażą się być planery suchościeralne dostępne w ofercie sklepu Emi Plus. Cechuje ich nie tylko odpowiednie wykonanie, ale również przemyślane i przejrzyste zaprojektowanie umożliwiające komfortowe planowanie. Każdy planer został wykonany z płyt PCW. Jest to materiał o regularnej strukturze wyróżniający się niesamowicie gładką powierzchnią. Z tego powodu okazuje się być idealnym tworzywem do pisania przy pomocy flamastrów wodnych. Zapiski mogą być natomiast bezproblemowo zmazane przy pomocy wilgotnej szmatki. W ofercie znajdują się planery suchościeralne tygodniowe, miesięczne oraz obejmujące cały rok.

Z tego powodu każde przedsiębiorstwo oraz placówka może dobrać produkt specjalnie do swoich potrzeb. Każda z tablic posiada również dodatkowy kalendarz na cały rok. Planery posiadają dodatkowo właściwości magnetyczne. Z tego powodu ułatwiają doczepianie dodatkowych kart, notatek lub zdjęć przy pomocy magnesów. Wszystkie tablice dostępne w asortymencie są w dwóch wymiarach 60x90 oraz 90x120. Oferowane produkty świetnie sprawdzą się w każdym biurze, szpitalu, urzędzie, banku, szkole, warsztacie, sklepie, czy nawet do użytku prywatnego. Przedsiębiorstwo z siedzibą w mieście Lublin pragnie dostarczać każdy planer cechujący się idealnym wykonaniem, zapewniając tym samym komfort użytkowania umożliwiając proste planowanie wszelkich wydarzeń, grafików lub strategii firmy.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.